Aplikacja fundraisingowa WWF - MultiChannel Warszawa
15869
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15869,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Aplikacja fundraisingowa WWF

wwf-1 wwf-2 wwf-3 wwf-4 wwf-5 wwf-splash

O projekcie

Stworzenie i wdrożenie aplikacji Help Attack na oficjalnym fanpage fundacji umożlwiającej dokonywania wpłat na określony cel. Aplikacja pozwalała na prezentowanie aktualnie zebranej w czasie trwania akcji kwoty. W aplikacji zostały zaimplementowane mechanizmy społecznościowe pozwalające na prezentowanie listy osób, które już udzieliły wsparcia czy wysyłanie do nich spersonalizowanych podziękowań. Dodatkowo w ramach wsparcia dla działań fundacji za pośrednictwem aplikacji każdy użytkownik miał możliwość dodania do zdjęcia profilowego specjalnie przygotowanej plakietki z logo WWF.

W ramach zaimplementowanych funkcjonalności aplikacja umożliwiała publikowanie materiałów multimedialnych, promujących dany projekt lub fundację, której ma być udzielone poparcie, w tym materiały video, tapety, itp.

 

Klient

Fundacja WWF

W kategorii
aplikacje facebook