Polityka prywatności - MultiChannel Warszawa
16215
page-template-default,page,page-id-16215,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Polityka prywatności

Polityka prywatności

 

Opisane zasady polityki prywatności dotyczą witryny www.multichannel.pl, korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację.

Strona pozwala na kontakt z firmą Multi Channel sp. z o.o. za pomocą formularzy kontaktowych. Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania wybranych danych osobowych, które pozwolą na kontakt zwrotny ze strony firmy Multi Channel sp. z o.o. w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Firma Multi Channel sp. z o.o. informuje, że dane te nie będą przekazywane, sprzedawane i użyczane innym podmiotom bez zgody Klienta (chyba, że będzie tego wymagało obowiązujące prawo).

Pozyskane dane są traktowane jako poufne. Firma Multi Channel dokłada wszelkich starań (formalnych i technicznych) aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i minimalizuje ryzyko pozyskania tych danych danych przez osoby nieuprawnione.

Podczas przeglądania strony pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika ale tzw. dane techniczne na przykład: system operacyjny, rodzaj przeglądarki internetowej, adres IP, lokalizacja geograficzna czy dostawca Internetu.

Dane te są wykorzystywane wyłącznie do tworzenia statystyk i nie są powiązane z danymi osobowymi Internauty, w szczególności nie są w żaden sposób związane z danymi wysyłanymi za pomocą formularza kontaktowego.

Back